Data publikacji: 23-05-2019

XXV Międzynarodowe Targi Logistyczne LOGISTYKA - 3 do 6 września 2019

Międzynarodowe Targi Logistyki, pojawiło się w kalendarzu Targów Kielce 25 lat temu, jako wydarzenie uzupełniające formułę Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego.

Ich kolejna edycja odbędzie się od 3 do 6 września 2019, a w ramach wystawy LOGISTYKA zaprezentuje wszystko, co niezbędne do funkcjonowania służb mundurowych, ratowniczych, ale także zaopatrzenia, transportu i konserwacji sprzętu.

W 2018 roku wystawę odwiedziło ponad 34 tysiące profesjonalistów branży z całego świata.

logistyka Targi LOGISTYKA to dostęp do szerokiej gamy produktów od klasycznego uzbrojenia i umundurowania, po materiały wybuchowe, specjalistyczny sprzęt dla Policji, Straży Granicznej, Służby Więziennej, ratowników. To także prezentacja środków transportu, sprzętu radioelektronicznego i optoelektrycznego, nowoczesnych środków łączności. Na wystawie można znaleźć także żywność, materiały medyczne, systemy ochrony osób dla wojska i innych służb mundurowych.

W 2018 roku podczas targów LOGISTYKA zaprezentowało się 57 firm z Polski i zagranicy. Wśród cenionych liderów rynku prezentujących się podczas targów były tak znane firmy jak Lubawa S.A., Maskpol, PIAP, WB Group, Cenzin, Cenrex, ale też Aerovironment, Elbit Systems, UMO, WORS 11, Krypton, Beatronic, Thales, czy Cobham, AMZ Kutno, spółek Jakusz, H.Cegielski-Poznań, Lacenaire, Tatra, czy Excalibur Arms i wiele, wiele innych. Większość z nich już zapowiedziała udział w targach w roku 2019.

logistyka Nieodłączną częścią targów LOGISTYKA w Targach Kielce są pokazy umiejętności funkcjonariuszy służb mundurowych. Swoje przygotowanie zawodowe zaprezentują także w roku 2019 przedstawiciele Policji i Straży Granicznej. Pokazy te co roku gromadzą prawdziwe tłumy zainteresowanych.

Zwieńczeniem wysiłków wystawców i nieodłączną tradycją targów LOGISTYKA w Targach Kielce jest uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych produktów, które ma miejsce podczas gali Defenderów. Także wtedy wręczana jest Nagroda Komendanta Głównego Policji oraz Nagroda Komendanta Głównego Straży Granicznej – „LAUR GRANICZNY”.

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Logistyczne LOGISTYKA od 3 do 6 września 2019 roku do Targów Kielce!

Źródło: https://www.targikielce.pl  
Zobacz również:

Pomoc

Jeżeli nie znalazłes poszukiwanego produktu, firmy, usługi lub wyniki wyszukiwarki nie są dla Ciebie satysfakcjonujące to napisz do nas czego szukasz lub potrzebujesz. Wyślemy twoje zapytanie bezpośrednio do zainteresowanych firm.

Napisz do nas

X

Informujemy że przetwarzamy dane osobowe oraz korzystamy z plików cookies w zakresie opisanym w Polityce Prywatności.