Data publikacji: 08-05-2018

XIV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO

23-25 X 2018

Najważniejsze wydarzenie branży transportu zbiorowego już w październiku
Tegoroczna edycja TRANSEXPO to światowe premiery, nowe trendy i kierunki  rozwoju transportu, w tym elektromobilność,  a także polska myśl techniczna. Zapraszamy do Targów Kielce na   XIV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO w dniach 23-24 października.

Program Rozwoju Elektromobilności to jeden z głównych elementów  „Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju” przyjętej niedawno przez rząd, a elektromobilność to nie tylko prywatne samochody elektryczne, ale również transport miejski. Podczas Targów TRANSEXPO  w Targach Kielce będzie można zapoznać się z najnowszymi  osiągnięciami  w tej dziedzinie, tak jak podczas poprzedniej edycji niemal każdy z wystawców pokaże model autobusu elektrycznego.


Premiery autobusowe podczas TRANSEXPO

Niespodzianką  dla której warto odwiedzić Targi TRANSEXPO będzie z pewnością światowa premiera najnowszego modelu autobusu firmy SOLARIS. Aby podsycić zainteresowanie, szczegóły dotyczące tej premiery owiane są tajemnicą – wszystko wyjaśni się podczas Targów.  Marka AUTOMET z Sanoka, która do tej pory słynęła z adaptowania dostawczych mercedesów na minibusy, w Kielcach zaprezentuje pierwszy  pojazd własnej konstrukcji, który na rynku pojawił się pod koniec ubiegłego roku. Ten mały autobus elektryczny,  będący dobrym rozwiązaniem dla przewozu i obsługi  lotnisk to 100% polska myśl  techniczna.


Nowa gwiazda segmentu Business w Targach Kielce

transexpo A z czym powinien się kojarzyć  transport turystyczny ? Przede wszystkim powinien  być  nowoczesny, szybki,  wygodny, bezpieczny i niezawodny. Prezentowany na Targach TRANSEXPO  nowy model autobusu Mercedes-Benz – Tourismo RHD, to maksimum ekonomi, bezpieczeństwa, funkcjonalności i komfortu, którego parametry przekonają do siebie zarówno przewoźników jak i pasażerów oraz kierowców. Jego obszar zadań sięga od linii dalekobieżnych aż po dalekie trasy turystyczne, obejmując również przewozy wahadłowe, wycieczkowe a także okazyjne przejazdy na liniach międzymiastowych. Tym samym nowyTourismo RHD jawi się jako nowa gwiazda w segmencie Business, którego to mianem Mercedes-Benz określa szczególnie szeroki zakres zastosowań pojazdów branży autobusowej. Drugą ciekawą nowością od Mercedes-Benz będzie prezentacja nowego modelu autobusu  SETRA – TopClass S 531 DT, który łączy w sobie elegancję, bezpieczeństwo i ekonomikę. Niższe zużycie paliwa dzięki nowoczesnej technologii układów napędowych i wyjątkowo duża żywotność  sprawia że Autobusy Setra to symbole doskonale wyważonych całkowitych kosztów eksploatacji.

Poznaj historię komunikacji miejskiej podczas Targów TRANSEXPO

Podczas Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego TRANSEXPO 2018 obok najnowocześniejszych autobusów można będzie zobaczyć także bardziej wiekowe pojazdy. A to za sprawą  Wystawy Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej – Zabytkowe Autobusy. Zaprezentowanych zostanie na niej  kilka różnych pojazdów dokumentujących montaż przemysłowy autobusów miejskich.

XIV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO tradycyjnie już współorganizuje razem z Targami Kielce Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej. Partnerami wydarzenia są: Polskie Stowarzyszenie Przewoźników Autokarowych, Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach.

Źródło: http://www.targikielce.pl  
Zobacz również:

Pomoc

Jeżeli nie znalazłes poszukiwanego produktu, firmy, usługi lub wyniki wyszukiwarki nie są dla Ciebie satysfakcjonujące to napisz do nas czego szukasz lub potrzebujesz. Wyślemy twoje zapytanie bezpośrednio do zainteresowanych firm.

Napisz do nas

X

Informujemy że przetwarzamy dane osobowe oraz korzystamy z plików cookies w zakresie opisanym w Polityce Prywatności.