Data publikacji: 12-04-2018

ALUMINIUM & NONFERMET

XV Międzynarodowe Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET


25-27 IX 2018

XV Międzynarodowe Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET

Przemysłowa Jesień w Targach Kielce - nowy akcent

Zapraszamy na kolejną - XIV edycję Międzynarodowych Targów Aluminium & Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET. Na targach swoją ofertę przedstawiają firmy oferujące nowe technologie, nowoczesne maszyny i urządzenia wykorzystywane w przemyśle metali nieżelaznych, a także surowce, komponenty i materiały stosowane do procesów metalurgicznych. Nie zabraknie także firm prezentujących odlewy ciśnieniowe ze stopów aluminium i cynku. Największą grupę wystawców stanowią firmy związane z przetwórstwem aluminium.

Wiodącymi instytucjami wspierającymi organizatorów w temacie ALUMINIUM i RECYKLINGU są: Instytut Metali Nieżelaznych i Izba Gospodarcza Metali Nieżelaznych i Recyklingu. Seminarium przygotowane w ubiegłym roku przez te instytucje zgromadziło ponad 50 uczestników z całej Polski. Ocena tego wydarzenia zarówno przez organizatorów jak i uczestników była bardzo wysoka, a przedstawione w czasie jego trwania zagadnienia były bardzo nowatorskie i merytoryczne. W tym roku planowana jest kolejna druga edycja tego Seminarium: pt. Recykling Metali Nieżelaznych.

Targi ALUMINIUM & NONFERMET odbyły się równocześnie z targami METAL oraz Control-Tech, tworząc największe - jesienne - branżowe wydarzenie w Polsce, które zgromadziło pod jednym dachem na powierzchni ponad 1.600 m2, aż 130 wystawców z 13 krajów, takich jak Chiny, USA, Czechy, Holandia, Indie, Łotwa, Szwajcaria, Słowenia, Macedonia, Niemcy czy Włochy. Ubiegłoroczną edycję odwiedziło ponad 2.000 zwiedzających.

Podczas ubiegłorocznych targów w Kielcach najwięcej było firm włoskich - swoją ofertę przedstawiło aż 21 znanych włoskich marek. Równie liczną grupą wystawców były firmy z Niemiec (12 firm) – największego i najważniejszego Partnera handlowego Polski.

W uroczystym otwarciu targów wzięli udział przedstawiciele władz lokalnych i samorządowych, przedstawiciele instytucji naukowych i świata biznesu oraz przedsiębiorcy związani z branżą odlewniczą. Wśród zaproszonych gości znaleźli się także członkowie Chińskiego Stowarzyszenia Odlewniczego.

Przemysłowa Jesień w Targach Kielce - zapraszamy!

Źródło: http://www.targikielce.pl  
Zobacz również:

Pomoc

Jeżeli nie znalazłes poszukiwanego produktu, firmy, usługi lub wyniki wyszukiwarki nie są dla Ciebie satysfakcjonujące to napisz do nas czego szukasz lub potrzebujesz. Wyślemy twoje zapytanie bezpośrednio do zainteresowanych firm.

Napisz do nas

X

Informujemy że przetwarzamy dane osobowe oraz korzystamy z plików cookies w zakresie opisanym w Polityce Prywatności.