Poland - Export

Poland-Export.com
Twoja droga do sukcesu
Wybrany język strony: Polski
Data publikacji: 12-04-2018

ALUMINIUM & NONFERMET

XV Międzynarodowe Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET


25-27 IX 2018

XV Międzynarodowe Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET

Przemysłowa Jesień w Targach Kielce - nowy akcent

Zapraszamy na kolejną - XIV edycję Międzynarodowych Targów Aluminium & Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET. Na targach swoją ofertę przedstawiają firmy oferujące nowe technologie, nowoczesne maszyny i urządzenia wykorzystywane w przemyśle metali nieżelaznych, a także surowce, komponenty i materiały stosowane do procesów metalurgicznych. Nie zabraknie także firm prezentujących odlewy ciśnieniowe ze stopów aluminium i cynku. Największą grupę wystawców stanowią firmy związane z przetwórstwem aluminium.

Wiodącymi instytucjami wspierającymi organizatorów w temacie ALUMINIUM i RECYKLINGU są: Instytut Metali Nieżelaznych i Izba Gospodarcza Metali Nieżelaznych i Recyklingu. Seminarium przygotowane w ubiegłym roku przez te instytucje zgromadziło ponad 50 uczestników z całej Polski. Ocena tego wydarzenia zarówno przez organizatorów jak i uczestników była bardzo wysoka, a przedstawione w czasie jego trwania zagadnienia były bardzo nowatorskie i merytoryczne. W tym roku planowana jest kolejna druga edycja tego Seminarium: pt. Recykling Metali Nieżelaznych.

Targi ALUMINIUM & NONFERMET odbyły się równocześnie z targami METAL oraz Control-Tech, tworząc największe - jesienne - branżowe wydarzenie w Polsce, które zgromadziło pod jednym dachem na powierzchni ponad 1.600 m2, aż 130 wystawców z 13 krajów, takich jak Chiny, USA, Czechy, Holandia, Indie, Łotwa, Szwajcaria, Słowenia, Macedonia, Niemcy czy Włochy. Ubiegłoroczną edycję odwiedziło ponad 2.000 zwiedzających.

Podczas ubiegłorocznych targów w Kielcach najwięcej było firm włoskich - swoją ofertę przedstawiło aż 21 znanych włoskich marek. Równie liczną grupą wystawców były firmy z Niemiec (12 firm) – największego i najważniejszego Partnera handlowego Polski.

W uroczystym otwarciu targów wzięli udział przedstawiciele władz lokalnych i samorządowych, przedstawiciele instytucji naukowych i świata biznesu oraz przedsiębiorcy związani z branżą odlewniczą. Wśród zaproszonych gości znaleźli się także członkowie Chińskiego Stowarzyszenia Odlewniczego.

Przemysłowa Jesień w Targach Kielce - zapraszamy!

Zobacz również:

Średnie kursy NBP

GBP 4.73 zł 0.74%
CHF 3.56 zł 0.34%
USD 3.5 zł 0.84%
EUR 4.18 zł 0.43%

Kalkulator walutowy–––––NA–––––

X

Informujemy że przetwarzamy dane osobowe oraz korzystamy z plików cookies w zakresie opisanym w Polityce Prywatności.