Najbliższe wydarzenia


Zapraszamy na WARSAW FOOD EXPO 2020! 24-09-2020 Pokaż pozostałe

Paramentry wyszukiwania

Aby wyszukać żądaną frazę, wypełnij jedno lub więcej poniższych pól tekstowych,
a następnie kliknij przycisk 'Pokaż'.
Nasi partnerzy na świecie

Na łamach naszego serwisu udostępniamy linki do baz B2B oraz innych katalogów i serwisów tematycznych na całym świecie. Jeśli są Państwo zainteresowani zamieszczeniem informacji o prowadzonym przez Państwa serwisie B2B o zasięgu międzynarodowym lub działającym w innym kraju niż Polska prosimy o kontakt z naszym biurem poprzez formularz kontaktowy dostępny tutaj.

Każdemu naszemu Partnerowi oferujemy interesujące możliwości wzajemnego promowania prowadzonej działalności biznesowej w Internecie.

Polecane linki                     Nasi partnerzy w Polsce

ArmeniaSPYUR Company Register of Armenia

SPYUR to wyjątkowy serwis informacyjno-wywiadowczy, który zbiera, przetwarza i rozpowszechnia informacje o firmach i organizacjach w Armenii.

WWW

AustraliaSea-Ex Australia

Sea-Ex stale prowadzi prace badawczo-rozwojowe tej platformy. Przeprowadziliśmy wszechstronne badania sektorów przemysłu Owoców Morza i Gospodarki Morskiej co pozwoliło nam określić i zamieścić na naszej stronie internetowej zasoby, z których ten przemysł korzysta.

WWW

AustriaWelcome to Made in Austria

Made-in-Austria.com to forum typu B2B zarówno dla austriackich jak i międzynarodowych firm chcących eksportować i importować towary i usługi oraz tworzyć nowe relacje biznesowe.

WWW

BiałoruśExport.by Information Export Support Web-Site

Eksport.by to portal internetowy zawierający informacje na temat licznych białoruskich przedsiębiorstw oraz wspierający i promujący eksport.

WWW

BrazyliaB2Brazil.com - Brazilian online B2B market place

B2BRAZIL JEST GŁÓWNYM RYNKIEM BUSINESS-TO-BUSINESS POMIĘDZY I WŚRÓD BRAZYLIJSKICH PRZEDSIĘBIORSTW I FIRM MIĘDZYNARODOWYCH. Dzięki naszej technologii codziennie tysiące firm łączą i prowadzą działalność gospodarczą. Jesteśmy brazylijską firmą i znamy nasz rynek oraz wiemy jak na nim funkcjonować. PRZEDSIĘBIORSTWA BRAZYLIJSKIE sprzedają swoje produkty na rynku międzynarodowym i krajowym, firmy zagraniczne kupują brazylijskie produkty, sprzedają swoje produkty w Brazylii i zatrudniają podwykonawców, aby sprostać potrzebom brazylijskiego biznesu.

WWW

Chiny21food.com – Food & Beverage online

Jedzenie oraz napoje przez Internet: katalog handlowy B2B E-commerce w celu importu i eksportu na cały świat produktów żywnościowych. Usługi obejmują możliwość dokonywania transakcji na rynku B2B, maile z bieżącymi informacjami branżowymi, katalog firm i produktów, kontrolę transakcji handlowych (Trade Alert), itp.

WWW

ChinyChina Made-in-China.com b2b online platform

Made-in-China.com zapewnia najpełniejsze, najdokładniejsze oraz aktualne informacje dotyczące produktów chińskich oraz chińskich dostawców z każdego zakątka sieci internetowej. Obecnie Made-in-China.com jest wiodącym w świecie portalem, specjalizującym się w pokonywaniu odległości między kupcami z całego świata a Chińskimi sprzedawcami produktów o wysokiej jakości.

WWW

ChinyChina Suppliers-CHINA.CN

CHINA.CN to ekskluzywna platforma rynkowa rządu Chin oraz B2B E, która łączy globalnych nabywców oraz dostawców chińskich.

WWW

ChinyECVV Manufacturer Directory

Wykaz Producentów ECVV – Chińscy Dostawcy, Producenci, Eksporterzy i Importerzy. Pomost światowego handlu, łączący nabywców i sprzedawców.

WWW

ChinyGlobal Foods Marketplace

China Food - Resource-Online to rynek zakupów spożywczych w systemie B2B dla producentów, dostawców, eksporterów i importerów, hurtowników.

WWW

Pomoc

Jeżeli nie znalazłes poszukiwanego produktu, firmy, usługi lub wyniki wyszukiwarki nie są dla Ciebie satysfakcjonujące to napisz do nas czego szukasz lub potrzebujesz. Wyślemy twoje zapytanie bezpośrednio do zainteresowanych firm.

Napisz do nas

X

Informujemy że przetwarzamy dane osobowe oraz korzystamy z plików cookies w zakresie opisanym w Polityce Prywatności.