katalog polskich eksporterów
To jest właśnie jedno z takich miejsc. Miejsce, w którym każdego dnia odwiedzający z ponad stu państw świata poszukują informacji na temat polskich firm i produktów.

Miejsce gdzie każda polska firma, która eksportuje, planuje eksport lub chce pozyskać klientów z zagranicy powinna pokazać swoją ofertę.
Współpraca z nami oznacza wymierne i odczuwalne efekty w postaci konkretnych zapytań ofertowych, zwiększonego ruchu z zagranicy na stronie www, brak barier językowych, poprawę pozycji oferty firmy w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach internetowych. Poniżej garść informacji na temat naszych działań, osiągnięć oraz tego co nas wyróżnia. Krótko mówiąc dlaczego warto pokazać u nas ofertę swojej firmy.
katalog polskich eksporterów katalog polskich eksporterów
Nasze portale przejmują większość zapytań kierowanych z poziomu wyszukiwarek
Większość wyszukiwań produktów i usług dotyczących Polski trafia na portale naszej grupy. Coraz częściej linki prowadzące do Poland-Export są w wynikach wyszukiwania nad firmami lokalnymi z Francji, Niemiec czy Włoch (wyniki widziane z poziomu obcojęzycznych wersji wyszukiwarek)
Ponad 70% udział użytkowników z zagranicy
Mamy jeden z najwyższych, jeżeli nie najwyższy współczynnik odwiedzających z zagranicy wśród portali wspierających eksport. Odwiedzają nas ci, którzy szukają polskich produktów lub usług i chcą się kontaktować bezpośrednio z dostawcami z pominięciem pośredników.
katalog polskich eksporterów katalog polskich eksporterów
10 lat obecności na rynku, ciągły rozwój, sprawdzone działanie.
Działamy na rynku już długo, wiemy co i jak zrobić aby firmy, które z nami współpracują odniosły sukces. Ogromna grupa zadowolonych klientów jest dla nas najlepszą rekomendacją.
W ramach budżetu wydanego u nas nie ma ograniczeń w ilości emisji kampanii reklamowej, odsłony są zliczane na bieżąco w czasie rzeczywistym.
Koniec z ciągłym kontrolowaniem budżetu, licytacjami i walki o pozycję w wynikach. Niezależnie czy oferta firmy będzie wyświetlona 100 tys. czy 400 tys. razy i tak nie zniknie z naszych serwisów przed upływem obowiązującego abonamentu. Ilość emisji jest zliczana na bieżąco w czasie rzeczywistym i umożliwia stałą kontrolę efektów obecności na naszych portalach.
katalog polskich eksporterów katalog polskich eksporterów
Współpracujemy z kilkuset portalami B2B z całego świata i jesteśmy tam przedstawiani jako Baza Polskich Eksporterów.
Przez 10 lat zbudowaliśmy potężną sieć partnerów B2B i portali dla importerów i eksporterów z całego świata. Wszędzie tam na doskonale znanych lokalnie portalach jesteśmy obecni jako źródło informacji o polskich firmach. Dodatkowo współpracujemy z szeregiem Izb Przemysłowo Handlowych oraz organizacji i fundacji wspierających biznes.
Nasze portale to oferty tylko polskich firm.
Oferty firm, które są obecne na łamach naszych serwisów nie muszą konkurować z całym światem o klienta, który trafił na ich łamy w poszukiwaniu produktu lub usługi jak to ma miejsce na portalach typu Europages czy Alibaba. Wychodzimy z założenia, że bazując na sprofilowanym zasobie zdecydowanie zwiększamy prawdopodobieństwo sukcesu naszych klientów.

katalog polskich eksporterów
Oferty naszych klientów przedstawiamy w 9 wersjach językowych.
W każdej wersji językowej możemy zamieścić informację dedykowaną na konkretny rynek. W zależności od potrzeb mogą to być np. komunikaty o aktualnej ofercie lub poszukiwaniu dystrybutora.
katalog polskich eksporterów
Statystyki
Wiemy kto, skąd i czego szuka w ofertach firm obecnych na łamach naszych serwisów. Możemy na bazie dostępnych danych planować ekspansję na nowe rynki, monitorować aktualne zainteresowanie. Dodatkowo możemy badać trendy i analizować bieżącą sytuację.
katalog polskich eksporterów
Brak opłat za przeglądanie ofert
Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci najlepszą ofertę promocji na naszym portalu!X

Informujemy że przetwarzamy dane osobowe oraz korzystamy z plików cookies w zakresie opisanym w Polityce Prywatności.