Data publikacji: 04-04-2019

Transport w Expo Silesia!

W dniach 16-17 kwietnia w sosnowieckim Expo Silesia ponownie odbędą się Targi Transportu i Spedycji TRANSPORTEX. To  wydarzenie jest doskonałą okazją do przedstawienia swojej oferty i pochwalenia się osiągnięciami, idealnym miejscem do pozyskania nowych kontaktów biznesowych, a także daje możliwość zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań z zakresu technologii i usług transportowych oraz wymiana wiedzy i doświadczeń z fachowcami z branży.

W tym samym czasie miejsce będą miały Targi Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA.

Targi TRANSPORTEX uzupełnią:

• bezpłatne konsultacje, warsztaty i pokazy,
• konferencje branżowa.

16 kwietnia zapraszamy na Konferencję "Zmiany w Transporcie - 2019" organizowaną we współpracy z Kancelarią Transportową KOBEN.

Podczas konferencji będzie można poznać aktualne zmiany w prawie transportowym dotyczące transportu drogowego w szerokim tego słowa znaczeniu - transport osób i rzeczy, podyskutować z uczestnikami i prelegentami - służby kontrolne odpowiedzą na nurtujące pytania, a także pozyskać wartościowe kontakty, podzielić się własnymi doświadczeniami, co może stanowić podstawę do wypracowania rozwiązań służących poprawie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpieczeństwa w samym przedsiębiorstwie. Przy stoiskach eksperckich będzie można uzyskać bezpłatne porady od specjalistów, praktyków, którzy pomogą w problematycznych kwestiach związanych z transportem drogowym i prowadzeniem firmy transportowej czy spedycyjnej.

Natomiast drugiego dnia targów – 17 kwietnia odbędzie się Konferencja Polskiej Unii Transportu, na której zostaną poruszone tematy najnowszych przepisów i związanym z nimi zagrożenia dla kierowców oraz właścicieli i zarządzających firmami transportowymi. Konferencji towarzyszyć będzie  strefa bezpośrednich korzyści dla przedsiębiorców zorganizowana dzięki współpracy z Polską Unią Transportu. Będzie można również skorzystać z porad prawnych i konsultacji.

Aglomeracja śląska to wielki węzeł komunikacyjny - nie tylko drogowy, ale również kolejowy. To właśnie tu - na skrzyżowaniu autostrad A4 i A1 – północ-południe i wschód-zachód, występuje znacząca wymiana towarowa. Można tu też zauważyć pokaźny ruch tranzytowy o zasięgu zarówno krajowym jak i międzynarodowym. Województwo śląskie ze względu na doskonałe skomunikowanie leży w obszarze dużego zainteresowania najemców oraz deweloperów logistycznych. Wszystkie te czynniki powodują, iż firmy dystrybucyjne postrzegają nasz region jako bazę logistyczno-transportową obsługującą nie tylko Polskę, ale również Państwa ościenne. Świetna infrastruktura drogowa zapewnia zatem łatwą dostępność olbrzymiej liczby 8 milionów potencjalnych klientów.

Wstęp na Tragi jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji on-line na stronie www.tslexpo.pl

KONTAKT:
tel. kom. +48 510 031 732
e-mail: [email protected]

Źródło: https://www.exposilesia.pl/transportex/pl/  
Zobacz również:

Pomoc

Jeżeli nie znalazłes poszukiwanego produktu, firmy, usługi lub wyniki wyszukiwarki nie są dla Ciebie satysfakcjonujące to napisz do nas czego szukasz lub potrzebujesz. Wyślemy twoje zapytanie bezpośrednio do zainteresowanych firm.

Napisz do nas

X

Informujemy że przetwarzamy dane osobowe oraz korzystamy z plików cookies w zakresie opisanym w Polityce Prywatności.