Data publikacji: 03-10-2018

XXII Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki
XVII Targi Odnawialnych Źródeł Energii

27 II - 1 III 2019

Premiera nowego kotła grzewczego, prezentacja ofert firm z obszaru OZE, elektryczne samochody  i nowoczesne rozwiązania dla domu – to wszystko mogli zobaczyć zwiedzający podczas Targów Enex / Enex Nowa Energia.

Tematy dotyczące energetyki i odnawialnych źródeł energii są bardzo popularne i cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno zwiedzających, jak i wystawców. Tegoroczna edycja targów Enex / Enex Nowa Energia przyciągnęła 84 firmy z Polski, Austrii, Niemiec i Włoch.

Wśród wystawców znalazły się przedsiębiorstwa promujące ekologiczne rozwiązania ocieplania domów, firmy produkujące panele fotowoltaiczne czy pompy ciepła.

enex 2018 - polska grupa energetyczna Dużym zainteresowaniem cieszyła się Aleja Kotłów – miejsce, w którym specjaliści doradzali w spawach montażu i użytkowania nowoczesnych urządzeń grzewczych.

Dużym zainteresowaniem podczas targów Enex / Enex Nowa Energia cieszyły się także konferencje. Spotkanie dotyczące walki ze smogiem przyciągnęło wielu samorządowców, dla których zanieczyszczenie powietrza jest palącym problemem. EnergiaPL – konferencja debiutująca w kalendarzy targów zaangażowała wielu gości zainteresowanych tematem magazynowania energii wytworzonej z różnych źródeł.

Organizatorzy nie zapomnieli także o najmłodszych. Partner strategiczny targów firma PGE Dystrybucja S.A. zorganizował spektakl edukacyjny, podczas którego przedszkolaki mogły dowiedzieć się jak powstaje prąd i skąd się tak naprawdę bierze.

Źródło: https://www.targikielce.pl  
Zobacz również:

Pomoc

Jeżeli nie znalazłes poszukiwanego produktu, firmy, usługi lub wyniki wyszukiwarki nie są dla Ciebie satysfakcjonujące to napisz do nas czego szukasz lub potrzebujesz. Wyślemy twoje zapytanie bezpośrednio do zainteresowanych firm.

Napisz do nas

X

Informujemy że przetwarzamy dane osobowe oraz korzystamy z plików cookies w zakresie opisanym w Polityce Prywatności.