Data publikacji: 12-04-2018

HEAT TREATMENT

Obróbka Cieplna Metali HEAT TREATMENT
25-27 IX 2018

Obróbka Cieplna Metali HEAT TREATMENT

Nowe wydarzenie w kalendarzu Targów Kielce - Obróbka Cieplna Metali

W 2018 roku w kalendarzu Targów Kielce zadebiutują targi Obróbki Cieplnej Metali (HEAT TREATMENT) dedykowane szerokiej grupie firm związanych z branżą obróbki cieplnej i urządzeń grzejnych. Nowe wydarzenie odbędzie się w terminie targów METAL, w dniach 25-27 września 2018.

- Potrzebę stworzenia nowych targów dla firm z branży obróbki cieplnej metali już od dawna sygnalizowali wystawcy targów METAL – mówi Piotr Pawelec, Dyrektor Projektu. – Targi Kielce od ponad 20 lat wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, starając się zaspokajać ich potrzeby, dlatego wspólnie z wystawcami zadecydowaliśmy  o dołączeniu tego wydarzenia do targów tworzących cykl imprez: Przemysłowa Jesień w Targach Kielce, a skupionych wokół najsilniejszej imprezy jaką jest METAL.

Dlaczego warto wziąć udział w targach obróbki cieplnej?

Firmy z branży obróbki cieplnej w ostatnich latach coraz liczniej prezentowały się na targach METAL, co miało również swoje odzwierciedlenie w coraz większej grupie zwiedzających z tego sektora gospodarki. Wzrost zarówno liczby wystawców jak i zwiedzających świadczy o bardzo dużym potencjale tej branży.
Sytuacja i prognozy dla branży heat treatment

Zwiększone zainteresowanie firm, które dostarczają piece i inne urządzenia do obróbki cieplnej oraz oferują usługi polskim przedsiębiorcom, wynika z dobrej koniunktury i sytuacji gospodarczej w Polsce. Sprzyjający klimat dla inwestycji jest zachętą do zakupów nowoczesnych maszyn i urządzeń oraz technologii. Polskie firmy ciągle unowocześniają swój park technologiczny podnosząc jakość produktów i usług do najwyższych światowych poziomów. Tym samym zwiększają szanse polskiego przemysłu i jego konkurencyjność na arenie międzynarodowej. Organizowanie osobnej tematycznie imprezy jest zatem całkowicie uzasadnione.

Zwiedzający to przedstawiciele kadry menadżerskiej i zarządzającej firm branży heat treatment, a także inżynierowie i konstruktorzy, technolodzy i serwisanci oraz osoby z działów kontroli jakości, a także handlowcy.

Pierwsza edycja nowej wystawy towarzyszy jeszcze jednemu wydarzeniu, które dla polskiej branży odlewniczej i dla Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL jest niezwykle ważne. Mowa tu o 73. Światowym Kongresie Odlewnictwa, który w 2018 roku odbędzie się w Polsce, a jego uczestnicy 26 września przyjadą do Targów Kielce i zwiedzą ekspozycje targowe. To doskonała okazja do debiutu z nową imprezą targową i gwarancja wielu zwiedzających nie tylko z Polski, ale i z całego świata.

heat treatment - 3 motul Targi Obróbki Cieplnej (HEAT TREATMENT) organizowane w Targach Kielce to unikatowe wydarzenie w tej części Europy, dające możliwość wejścia firmom zagranicznym z nowymi produktami na dynamicznie rozwijający się rynek polski i umocnienia pozycji tych, które już od lat tu działają.
Najwyższy standard usług targowych

Warto przypomnieć, że Targi Kielce, ośrodek kongresowo-wystawienniczy z ponad 25-letnim doświadczeniem, tworzy doskonałą platformę pozyskania dla wystawców jak największej liczby dedykowanych zwiedzających, a w konsekwencji przyszłych klientów, związanych z wiodącym tematem, jakim jest obróbka cieplna metali. Wykorzystując najnowsze technologie i rozwiązania marketingowe oraz najnowocześniejsze trendy organizacyjne kielecki ośrodek  wdraża i oferuje najnowsze rozwiązania techniczne, zapewniając najwyższe standardy usług w rozsądnej cenie. Targi Kielce stale poszerzają zakres usług, tak aby oferta wystawiennicza była coraz bardziej kompleksowa.

Myślisz o przyszłości swojej firmy – w Kielcach warto być!

Źródło: http://www.targikielce.pl  
Zobacz również:

Pomoc

Jeżeli nie znalazłes poszukiwanego produktu, firmy, usługi lub wyniki wyszukiwarki nie są dla Ciebie satysfakcjonujące to napisz do nas czego szukasz lub potrzebujesz. Wyślemy twoje zapytanie bezpośrednio do zainteresowanych firm.

Napisz do nas

X

Informujemy że przetwarzamy dane osobowe oraz korzystamy z plików cookies w zakresie opisanym w Polityce Prywatności.