Data publikacji: 03-10-2018

TRAFFIC-EXPO - TIL

XIV Międzynarodowe Targi Infrastruktury, Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk TRAFFIC-EXPO - TIL

14-16 V 2019

Systemy zarządzania ruchem, oznakowanie, inżynieria ruchu, urządzenia ostrzegania o niebezpieczeństwie czy ekrany i bariery dźwiękoszczelne – to wszystko, w najbardziej nowoczesnych wersjach prezentowali wystawcy XII Międzynarodowych Targów Infrastruktury, Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk TRAFFIC-EXPO–TIL, które odbyły się od 9 do 11 maja 2017 roku w Targach Kielce.

Miniona edycja targów TRAFFIC-EXPO–TIL koncentrowała się wokół innowacji w infrastrukturze dla: transportu drogowego, kolejowego, lotniczego i wodnego, a także wokół utrzymania istniejącej sieci komunikacyjnej.

traffic-expo W czasie targów można było zaobserwować branżowe trendy i kierunki rozwoju tego sektora w Polsce i Europie. Uzupełnieniem bogatej oferty technologicznej były firmy projektowe i wykonawcze, a także szeroki wachlarz firm związanych z obiektami usługowymi, jak: stacje benzynowe, parkingi, motele itd. Wystawę odwiedził Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Budownictwa Infrastruktury i Budownictwa – Jerzy Szmit oraz przedstawiciele wszystkich branżowych instytucji. Targi przyciągnęły do kieleckiego ośrodka wystawienniczo–kongresowego ponad 14.000 gości.

W tym samym czasie, w Targach Kielce odbywały się jeszcze 4 wystawy związanych z infrastrukturą drogową – Autostrada–Polska, Maszbud, Rotra i Salon Europarking. Zajęły one łącznie ponad 30 tysięcy metrów powierzchni wystawienniczej. W halach oraz na terenie zewnętrznym zaprezentowało się 418 firm z 20 krajów całego świata. W ramach targów  odbyło się wiele branżowych konferencji, seminariów i debat. Zwiedzający mieli okazję zobaczyć najnowocześniejsze maszyny i pojazdy budowlane na specjalnie przygotowanym terenie do pokazów dynamicznych.

Źródło: https://www.targikielce.pl  
Zobacz również:

Pomoc

Jeżeli nie znalazłes poszukiwanego produktu, firmy, usługi lub wyniki wyszukiwarki nie są dla Ciebie satysfakcjonujące to napisz do nas czego szukasz lub potrzebujesz. Wyślemy twoje zapytanie bezpośrednio do zainteresowanych firm.

Napisz do nas

X

Informujemy że przetwarzamy dane osobowe oraz korzystamy z plików cookies w zakresie opisanym w Polityce Prywatności.