Data publikacji: 12-04-2018

RECYKLING

III Targi Recyklingu Metali Nieżelaznych RECYKLING
25-27 IX 2018

recykling-01 Targi RECYKLING odbędą się po raz trzeci. Tematyka targów obejmuje między innymi recykling wszystkich metali nieżelaznych, szczególnie miedzi, cynku, ołowiu, metali lekkich, metali szlachetnych, krytycznych i innych zawartych w złomach, surowcach wtórnych, odpadowych, półproduktach, ściekach i innych.

Do udziału w imprezie zapraszamy przede wszystkim firmy przetwarzające złom, dostarczające specjalistyczne maszyny do recyklingu, urządzenia, środki transportu, środki zabezpieczenia ekologicznego, czy aparaturę kontrolno-pomiarową.

Na stoiskach prezentowane są techniki rozdziału i przygotowania do przerobu surowców wtórnych, odpadów, złomów i innych, przerób metodami piro- i hydrometalurgicznymi urządzenia do przetwórstwa i recyklingu metali kolorowych, urządzenia peryferyjne, maszyny, urządzenia i środki transportu, zakłady metalurgiczne, odlewnie, nowe technologie i nowe produkty, energetyka procesów, odzysk ciepła oraz organizacja i ekonomika recyklingu.

Wrześniowe targi w Targach Kielce od lat przyciągają najlepszych specjalistów z Polski i z zagranicy.

Przemysłowa Jesień w Targach Kielce to między innymi:

- Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL,
- Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NonFerMet,
- Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH i targi RECYKLING.

Przemysłowa Jesień w Targach Kielce - zapraszamy!

Źródło: http://www.targikielce.pl  
Zobacz również:

Pomoc

Jeżeli nie znalazłes poszukiwanego produktu, firmy, usługi lub wyniki wyszukiwarki nie są dla Ciebie satysfakcjonujące to napisz do nas czego szukasz lub potrzebujesz. Wyślemy twoje zapytanie bezpośrednio do zainteresowanych firm.

Napisz do nas

X

Informujemy że przetwarzamy dane osobowe oraz korzystamy z plików cookies w zakresie opisanym w Polityce Prywatności.