POLAND-EXPORT.COM T. WINNICKI I WSPÓLNICY sp.j.

Są miejsca w Internecie, w których warto być! Poland-Export.com - to jest właśnie jedno z takich miejsc. Miejsce, w którym każdego dnia odwiedzający z ponad stu państw świata poszukują informacji na temat polskich firm i produktów.

Miejsce gdzie każda polska firma, która eksportuje, planuje eksport lub chce pozyskać klientów z zagranicy powinna pokazać swoją ofertę.

Specjalista ds. sprzedaży powierzchni reklamowej / Account Executive

Zarobki: od 4500 - 15000 zł brutto

(przy czym górnego pułapu wynagrodzenia nie ma, jak to bywa w sprzedaży!!!)

 Główne zadania osoby na tym stanowisku to:

- Sprzedaż powierzchni reklamowej w Grupie Portali Internetowych Poland-Export, Poland-Transport oraz Poland Furniture;
- Utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami, reaserch rynku;
- Doradztwo w zakresie nowoczesnych rozwiązań marketingu internetowego;
- Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta;
- Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami.

Od kandydatów oczekujemy:

- Wykształcenia minimum średniego;
- Doświadczenia w sprzedaży, telemarketingu, obsłudze klienta;
- Rzetelności, systematyczności, komunikatywność;
- Przedsiębiorczości i wykazywania się kreatywnością, zaangażowaniem i niegasnącym zapałem;
- Skuteczności w realizacji planów sprzedażowych.

Zapewniamy:

- Umowę o pracę po okresie próbnym (trwającym od 1 do 3 miesiący) lub inne formy zatrudnienia, wynagrodzenie stałe plus atrakcyjny system prowizyjny;
- Opiekę medyczną;
- Szkolenia produktowe i sprzedażowe;
- Pracę w przyjaznej atmosferze, która sprzyja realizacji założonych celów;
- Pracę w stałych godzinach od poniedziałku do czwartku: 8:00-16:00 oraz piątek: 8:00-14:00.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.poland-export.pl

Tworzymy firmę kompleksowo obsługującą polskich eksporterów nastawionych na współpracę z kontrahentami z zagranicy. Od 2006 roku wszystkie materiały publikowane na łamach naszych portali zostały udostępnione w 9 wersjach językowych: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, szwedzkim, portugalskim oraz rosyjskim (każda wersja językowa działa pod dopasowaną pod nią domeną narodową). Oferty firm są pogrupowane tematycznie według indeksu Europejskiej Klasyfikacji Działalności (EKD), a wyszukiwarka umożliwia wyszukiwanie z wykorzystaniem słów kluczowych, kierunków działania oraz lokalizacji. Do grupy Poland-Export należą również serwisy branżowe Poland-Transport oraz Poland-Furniture.