Agencja Mienia Wojskowego (AMW) jest agendą nadzorowaną przez Ministra Obrony Narodowej. Do głównych zadań Agencji należy zagospodarowanie nieruchomości rzeczy ruchomych zbędnych dla Ministerstwa Obrony Narodowej (MON) oraz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych (MSW). 93% zysków pochodzących z gospodarowania mieniem AMW przekazuje na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych RP oraz Fundusz Modernizacji Bezpieczeństwa Publicznego. Od początku swojej działalności Agencja odprowadziła na ten cel 1,5 mld złotych.

AMW to nowoczesna agencja o cywilnej kulturze zarządzania, działająca według najwyższych standardów, której ustawowe zadania realizowane są na terenie całego kraju przez profesjonalnych pracowników.

Od lat znakiem firmowym Agencji jest różnorodność jej oferty. W zasobie AMW znajdują się tereny inwestycyjne o różnej powierzchni i rozmaitym przeznaczeniu, położone niemal w każdym zakątku Polski. Począwszy od rozległych obszarów po byłych poligonach i lotniskach, poprzez dawne kompleksy koszarowe, pomieszczenia magazynowe, aż po atrakcyjne działki zlokalizowane w centrach dużych miast, przy głównych węzłach komunikacyjnych czy najbardziej znanych miejscowościach turystycznych.

Powojskowe nieruchomości mają duży potencjał inwestycyjny i szerokie możliwości zagospodarowania. Działki usytuowane na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej, w Krakowie przy ul. Rakowickiej, na Półwyspie Helskim czy Cytadela w Twierdzy Modlin położona w odległości 5 km od nowo otwartego lotniska to doskonała lokata kapitału. Ciągła analiza trendów rynkowych pozwala gospodarować mieniem Skarbu Państwa w sposób racjonalny i elastyczny. Agencja dostosowuje swoją ofertę do wymagań rynku: dzieli większe nieruchomości na mniejsze działki, ogłasza też przetargi na dzierżawę.

Ponad 15-letnia praktyka na rynku nieruchomości i tysiące pomyślnie przeprowadzonych transakcji potwierdzają status Agencji Mienia Wojskowego jako rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego. Serdecznie zapraszam do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i udziału w organizowanych przez AMW przetargach.

Kontakt: Biuro AMW

Tel.: (+48 22) 314 97 00
Fax.: (+48 22) 314 99 00
e-mail: [email protected]
Szczegóły na stronie:
www.amw.com.pl

Pomoc

Jeżeli nie znalazłes poszukiwanego produktu, firmy, usługi lub wyniki wyszukiwarki nie są dla Ciebie satysfakcjonujące to napisz do nas czego szukasz lub potrzebujesz. Wyślemy twoje zapytanie bezpośrednio do zainteresowanych firm.

Napisz do nas

X

Informujemy że przetwarzamy dane osobowe oraz korzystamy z plików cookies w zakresie opisanym w Polityce Prywatności.