Promocja światła i cieni(pł)a

Plastixal właśnie uruchomił nową, atrakcyjną ofertę „Promocja światła i cieni(pł)a”, w której udostępnia systemy o podwyższonych parametrach termoizolacyjności i zwiększonej powierzchni przeszklenia w porównaniu do zwykłych systemów.

Do kogo skierowana jest oferta

Nowa oferta skierowana jest do Klientów, którzy oprócz bezpieczeństwa, jakie Plastixal ma w standardzie, cenią sobie najwyższe parametry stolarki w zakresie izolacyjności cieplnej i doświetlenia pomieszczeń światłem naturalnym.

Kto może skorzystać z nowej oferty Plastixal?

Każdy kto zakupi system tarasowy podnoszono przesuwny HST lub przesuwny, t.j. HST SERENITI, HST INFINITI, SMART SLIDE, SMOOVIO i zdecyduje się w tym samym zamówieniu na zakup okien.

Na czym polegają korzyści w nowej ofercie Plastixal?

Klient kupując wspomniane drzwi tarasowe może w tym samym zamówieniu kupić w ramach oferty promocyjnej droższy system okienny w cenie tańszego:

ETERNITI w cenie APX 85
LUMAXX w cenie SERENITI

Jak wybrać spośród nich szybko i przyjemnie?

Wybór systemu okiennego zawsze wiąże się z wieloma czynnikami. Dlatego dzięki tej ofercie Klient może zdecydować jaki jest dla niego priorytet przy wyborze stolarki okiennej:

- osobom, które cenią sobie wysoką izolacyjność cieplną, polecamy nowy system ETERNITI, który na pewno spełni wysokie wymagania w tym zakresie,
- osobom, dla których ważne są dobrze naświetlone pomieszczenia i chcą mieć tego światła jak najwięcej, przy zachowaniu bardzo dobrych parametrów izolacyjnych polecamy system Lumaxx, który dzięki niższemu złożeniu profili okiennych „wpuszcza” do pomieszczeń do 25% więcej światła słonecznego, niż standardowe systemy dostępne na rynku u konkurencji.

Czy to się opłaca?

Zdecydowanie tak. Nie ponosząc dodatkowych kosztów otrzymuje się niepodważalne korzyści w postaci zwiększonej izolacyjności cieplnej wybierając system Eterniti, lub większej ilości światła przy zachowaniu bardzo dobrych parametrów izolacyjnych wybierając system Lumaxx.

*uwaga na zgodność kolorów pomiędzy systemami

System tarasowy HST INFINITI i system okienny ETERNITI znajdują się w jednej grupie kolorystycznej, a system tarasowy HST SERENITI i system okienny LUMAXX znajdują się w drugiej grupie kolorystycznej. Dozwolone jest miksowanie systemów, ale wskazane jest dokonywanie świadomego wyboru przy łączeniu kolorów z dwóch grup.

Promocja obowiązuje od 14 lipca 2020 r. do 30 września 2020 r.