Wybrane branże

Tworzywa sztuczne, wyroby z gumy i tworzyw sztucznych

Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych FOL-PAK

Przystawy 55B
76-142 Malechowo
zachodniopomorskie, Polska
Pamiętaj proszę, podczas kontaktu powołaj się na Poland-Export

Opis firmy

  • MONOFOLIE

Posiadamy w ofercie folie niezadrukowane (transparentne i nieprzejrzyste), a także folie z nadrukiem (do 8 kolorów) w technice flexodruku z zastosowaniem wysokiej rozdzielczości druku - około 160 lpi. W zależności od potrzeb Klienta, nadruk możemy wykonać na różnorodnych surowcach (np. BOPP, BOPP perlisto-biały, BOPP metalizowany, CP, PE, PE biały, PAPE, folie skrętne).

Oferowane przez nas folie są przeznaczone do kontaktu z żywnością, dzięki czemu świetnie się sprawdzają jako opakowania wyrobów cukierniczych, przekąsek, makaronów, mrożonek, mięsa, wędlin, ryb i przetworów rybnych, wyrobów garmażeryjnych, produktów mleczarskich, owoców i warzyw. Doskonale nadają się także jako opakowania dla chemii gospodarczej, kosmetyków oraz artykułów tekstylnych.

  • LAMINATY

W naszej ofercie znajdą Państwo laminaty transparentne oraz kolorowe, zarówno niezadrukowane, jak i z nadrukiem w technice flexodruku z użyciem od 1 do 8 kolorów, z zastosowaniem wysokiej rozdzielczości druku - około 160 lpi. Oferujemy Klientom, w zależności od ich potrzeb, laminaty duplex i triplex w różnych konfiguracjach surowcowych (np. BOPP/BOPP, BOPP/CPP, PET/PE, PE/PE, PET/BOPP, BOPP/PE, PET/PET metalizowany/PE itd.).

Nasze laminaty przeznaczone są do pakowania artykułów spożywczych (np. wyrobów cukierniczych, przekąsek, makaronów, mrożonek, mięsa, wędlin, ryb i przetworów rybnych, wyrobów garmażeryjnych, produktów mleczarskich, owoców, warzyw itp.), a także produktów chemicznych i kosmetycznych oraz artykułów tekstylnych.

  • WORKI

Posiadamy w ofercie woreczki transparentne i nieprzejrzyste bez nadruków, bądź z nadrukiem w technice flexodruku z użyciem do 8 kolorów, z zastosowaniem wysokiej rozdzielczości druku - około 160 lpi. Worki wykonane są z laminatów PET/PE, PET/PET metalizowany/PE, a także z folii PAPE. W zależności od potrzeb, proponujemy worki płaskie z dwu- lub trzystronnym zgrzewem lub worki doypack – stojące z rozkładanym dnem. Zarówno worki płaskie, jak i stojące mogą być wyposażone w dodatkowe opcje:

- zamknięcie strunowe, pozwalające na zabezpieczenie zawartości opakowania (worki zipper),
- nacięcie easy open pozwalające na łatwe otwarcie opakowania,
- wycięcie na dłoń, które ułatwia przenoszenie,
- euro zawieszkę – otwór pozwalający na zawieszenie opakowania i jego lepsze wyeksponowanie.

Słowa kluczowe

monofolie, druk, laminaty, nadruki, folia, worek, worki, lakierowanie, tworzywa, sztuczne

Depts

Galeria

Preferowane kierunki eksportu

Wielka Brytania, Dania, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Estonia, Irlandia,

Statystyki

Ilość odsłon: 25789
Przejdź do archiwum 2018

Zakres prezentowanych statystyk obejmuje okres zsumowanych miesięcy 2019 roku, proporcjonalnie do czasu obecności Państwa firmy na łamach portali Poland-Export, Poland-Transport lub Poland-Furniture.

Polska vs reszta świata

Podział na kontynenty

Podział na kontynenty

Kliknij w nazwę kontynentu aby zobaczyć szczegóły

X

Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych FOL-PAK

Przystawy 55B
76-142 Malechowo
zachodniopomorskie, Polska
Zobacz na mapie
Pamiętaj proszę, podczas kontaktu powołaj się na Poland-Export
www.fol-pak.com.pl
X

Informujemy że przetwarzamy dane osobowe oraz korzystamy z plików cookies w zakresie opisanym w Polityce Prywatności.